Наверх

Тюнинг:

Автоспорт:

Мы в социальных сетях

JAGUAR LAND ROVER розробляє систему навігації ‘FOLLOW-ME’

30 декабря 2014 Рубрика: Сервис автомобилей

Компанія Jaguar Land Rover започаткувала дослідницький проект по розробці технологій, що нададуть водію огляд навколо автомобіля на 360 градусів – стійки, що тримають дах, не будуть перешкоджати огляду. На поверхні кожної стійки всередині автомобіля буде розміщено екран, на якому в живому режимі відображатиметься інформація з камер, розміщених зовні автомобіля в точках, які зазвичай потрапляють в мертву зону огляду, створену стійками A, B та C.


Пішоходи, велосипедисти та інші автомобілі будуть видні з усіх сторін автомобіля – завдяки поєднанню технології прозорих стійок та прогресивної панелі приладів на лобовому склі. Рух інших учасників дорожнього руху буде відображатися у вигляді рухомого світла навколо віртуального лобового скла автомобіля.
Коли водій визначить намір змінити напрямок, повертаючи голову, щоб здійснити маневр, чи у випадку наближення авто до затору, система автоматично зробить відповідну стійку прозорою.

Доктор Вольфганг Еппл, Директор відділу досліджень та технологій Jaguar Land Rover, говорить: “Наша мета – зменшити кількість нещасних випадків та покращити досвід керування. Команда відділу досліджень Jaguar Land Rover розробляє дану технологію для удосконалення оглядовості, а також вчасного надання водію правильної інформації. Ми допоможемо водію приймати правильне рішення за найбільш складних умов керування, якщо утримуватимемо його погляд перед собою.”

Весь потенціал технології ‘Лобового скло із оглядом на 360 градусів’ розкриється, коли віртуальне лобове скло буде синхронізовано із системою зберігання даних типу «хмара». Завдяки такому зв’язку технологія інформуватиме водія про АЗС, паркувальні майданчики та наявність місць на них. Такий автомобіль також буде оснащено вдосконаленою системою навігації, яка не лише вказуватиме назви вулиць та дорожні знаки, але й радитиме водію, коли варто повертати та ідентифікуватиме цікаві місця.

Найбільш інтуїтивний та продуктивний спосіб навігації у незнайомому місці, це слідувати за тим, хто знає маршрут – саме тому команда Jaguar Land Rover займається розробкою навігації зі слідуванням за віртуальним авто Follow-Me, яка відображає попереду автомобіля інше авто, яке вказує шлях та напрямок руху. “Керування у місті може бути дійсно стресовим заходом, проте уявіть керування порожніми вулицями без необхідності спостерігати за дорожніми знаками чи відволікатися на пошук вільного місця для паркування,”- додає Доктор Еппл. “Ми хочемо відобразити необхідну інформацію перед очима водія на лобовому склі для того, щоб у нього не було потреби відволікатися від дороги.”

Нагадаємо, "Авто-Лайф" є офіційним сервісним центром Land Rover.  Наша адреса: м.Київ, вул. Крайня, 1

Понравилась статья?

Читать далее

Контакты для прессы

По всем вопросам связанным с прессой обращайтесь в наш PR-отдел

Козловская Наталья

Начальник PR отдела

+38 (063) 020-13-29
n.kozlovskaya@auto-life.ua

Оформить заявку

Фотофакты

 

Календарь ближайших событий

Полный календарь событий »

Популярные новости

Награждение ФАУ: информация для приглашенных — 4 декабря 2021

Церемония состоится 17 февраля 2013 года в Национальном дворце «Украина» (Киев, ул. Большая Васильковская, 103).

Приглашение на участие в V этапе Кубка Украины по ралли-рейдам "Киммерийский тракт". — 4 декабря 2021

23-25 ноября в АР Крым состоится V этап Кубка Украины по ралли-рейдам "Киммерийский тракт". Приглашаем Вас принять вызов в очередной схватке за звания лучших гонщиков внедорожного спорта.

Видео с трассы. Киммерийский тракт 2012 — 4 декабря 2021

Видео с трассы. Киммерийский тракт 2012.

Архив новостей»