Наверх

Тюнинг:

Автоспорт:

Мы в социальных сетях

RANGE ROVER EVOQUE 2016 модельного року найбільш економічний LAND ROVER сьогодення!

24 февраля 2015 Рубрика: Сервис автомобилей

Land Rover підсилює і без того успішну модель - Range Rover Evoque. Розкішний компактний SUV отримає низку значних удосконалень, нові елементи дизайну та технологіях для зміцнення своїх позицій лідера.
Прогресивний дизайн екстер’єру Range Rover Evoque було довершено добіркою ретельно підібраних елементів. До них входять новий передній бампер, два види дизайну решітки радіатора, світлодіодна головне світло та 6 видів легкосплавних дисків нового дизайну. Ці зміни довершать унікальний дизайн Evoque та розширять коло клієнтів. Зміни інтер’єру включають нові сидіння та карти дверей, новий 8-дюймовий сенсорний екран та нові кольори оздоблення та матеріали, такі як Lunar Ice, Vintage Tan та Dark Cherry (лише для комплектації Autobiography), які довершують зухвалу архітектуру дизайну Evoque.

Новий дизельний двигун Land Rover також дебютує. Новий 4-циліндровий двигун Ingenium, який відповідає нормам EU6, забезпечує лідируючим у класі поєднання продуктивності, витонченості та економічності. Прогресивний двигун, створений та виготовлений у Великобританії, забезпечує потужністю в 180 к.с., споживає до 4.2л/100км та має витрати CO2 на рівні 109г/км*. Такі показники роблять Evoque найбільш економічним Land Rover на сьогодні.
Джеррі МакГоверн, директор з дизайну Land Rover та головний креативний директор говорить: “Range Rover Evoque започаткував сегмент розкішних компактних SUV, а потім став його лідером, отримавши при цьому світове визнання та успіх у продажах. Нашим завданням було удосконалити дизайн Evoque не завдаючи шкоди його виразному характеру.

Дизайн Екстер’єру
Привабливий дизайн Evoque є відмінною рисою цього розкішного компактного SUV. Презентація витончених протитуманних фар та помітно ширша накладка на зчіпний пристрій довершують дизайн переднього бамперу. Збільшені повітрозбірники натякають на його спортивний характер та творять більш приземистий вигляд, що підкреслює впевненість Evoque на дорозі.
Два нових дизайни решітки радіатора доступні у лінійці оздоблення преміум класу. Решітка радіатора Evoque у стандартній комплектації вирізняється двома горизонтальними лініями та новим узором. Комплектації Dynamic мають решітку із шестигранним дизайном і такий виразний дизайн натякає на орієнтований та продуктивність характер спортивних комплектацій.

Evoque 2016 модельного року, перший Range Rover із повністю світлодіодним адаптивним головним світлом, забезпечує неперевершеним освітленням вночі. Ця прогресивна технологія стала основою для створення виразного дизайну передніх та задніх фар Evoque. Удосконалюючи рівень безпеки та створення вражаючої присутності, технологія визначення наразі інтегрована у виразні фари денного світла Evoque, розміщуючись по всій площі світлового поля. Як додаткова перевага, енергозберігаюча світлодіодна технологія зменшує вимоги до систем електрифікації Evoquе. Окрім того, виразні повітрозбірники на капоті, які раніше встановлювалися лише на моделях Сoupé, наразі розміщуються на 5-дверних версіях комплектацій HSE Dynamic та Autobiography, надаючи універсальній версії спортивного характеру Сoupé. Новий спойлер на багажнику оснащено довшим світлодіодним індикатором гальмування, який гармонує із інтегрованою 3G антеною, встановленої для удосконалення телефонного зв’язку. Завдяки 6 легкосплавним дискам із новим дизайном, оздобленню екстер’єру Dynamic чи стандартному оснащенню, широкій лінійці кольорів кузова та декільком варіантам контрастного кольору даху можливості створення унікального Evoque стають майже безмежними.

Дизайн інтер’єру
Нові сидіння та карти дверей із оновленими кнопками управління створюють витонченість салону. Нові м’які на дотик матеріали оздоблення створюють удосконалений рівень якості для ширшої лінійки комплектацій.
Моделі стандартної комплектації оздоблено тканиною Ebony та мають 6-рівневе налаштування, в той час як модулі найвищої комплектації оснащено унікальними передніми сидіннями із функцією масажу із 14-рівневим електронним налаштування. Клієнти можуть обрати із 8 кольорів – два з них є новими (Lunar Ice та Vintage Tan), в той час як трикольорове освітлення салону забезпечує додатковим драматичним ефектом.

Нові двигуни
Новий алюмінієвий двигун Ingenium забезпечує Range Rover Evoque 2016 модельного року лідируючими у класі показниками економічності, що робить його найбільш економічним Land Rover. Нові двигуни виготовляються у новому прогресивному центрі по виготовленню двигунів, в який було інвестовано 500 мільйонів фунтів стерлінгів. Цент розміщується у Вест Мідландз, Великобританія.
Повністю алюмінієвий двигун Ingenium TD4, який на 20-30 кг легший за попередника, із жорсткими блоками циліндрів та відокремленими інжекторами забезпечують низьким рівнем вібрації та шуму, доступний у двох варіантах: 150 к.с. – із витратою пального до 4.2 л/100км. та кращими у класі показниками викидів CO2 на рівні 109г/км*, та потужний 180-сильний варіант із витратою пального на рівні 4.8 л/100км та викидами CO2 від 125г/км*. Такі показники демонструють покращення показників витрати пального на 18% у порівнянні зі попередникам Evoque.
До нових двигунів Ingenium було залучено ряд удосконалень задля забезпечення виключного рівня продуктивності, включаючи технологію зміни фаз газорозподілу та низку систем із низьким коефіцієнтом тертя. Селективне каталітичне відновлення і нова система рециркуляції вихлопних газів низького тиску значно скорочують викиди NOx.
Evoque 2016 модельного року також пропонує прогресивний 240-сильний бензиновий двигун Evoque. Забезпечуючи високою продуктивністю, двигуни Si4 можуть прискорюватися від 0-100км/год лише за 7.6 секунд та досягати максимального рівня швидкості 217км/год, споживати лише 7.8 л/100км та викиди CO2 становлять 181г/км*.

Ефективні можливості
Range Rover Evoque 2016 модельного року стане першим Land Rover, створеного як економічна модель ‘E-Capability’. Найбільш економічна модель матиме бедж ‘Evoque’ блакитного кольору, оснащуватиметься двигуном eD4 109г/км та переднім приводом. Повнопривідні моделі із викидами 114г/км та 125г/км, також матимуть статус найбільш ефективних моделей Land Rover.


Лідируючі у класі можливості
Лідируючі у класі можливості Range Rover Evoque 2016 модельного року було удосконалено завдяки впровадженню інноваційної технології Land Rover по контролю будь-якої поверхні All-Terrain Progress Control (ATPC), яка вперше була представлена на Range Rover та Range Rover Sport.
Технологія, що зменшує напругу, утримує на рівні визначену швидкість (обрана функцією круїз-контролю) при передньому чи задньому ході на швидкості від 1.8км/год до 30км/год, дозволяючи водію сконцентруватися на складній поверхні дороги. ATPC робить лідируючі у класі можливості Evoque ще більш доступними та зручними.

Технології безпеки
Перелік інноваційних характеристик удосконалює визначні технології безпеки Evoque 2016 модельного року. Технологія утримання смуги руху застосовує цифрову стерео-камеру для уникнення непередбачуваної зміни смуги руху завдяки відстеженню дорожніх знаків. Якщо автомобіль починає зносити на сусідню смугу, система утримання смуги руху застосовує легке коригування керування для утримання смуги.
Система автономного екстреного гальмування (AEB) попереджає або зменшує ризик нещасних випадків у разі, якщо водій не зміг вжити запобіжних заходів. Застосовуючи направлену вперед цифрову стерео камеру, система ідентифікує потенційні загрози попереду автомобіля. Якщо визначено загрозу зіткнення, водія буде попереджено візуальним чи звуковим сигналом. Якщо водій не встигає вжити необхідних засобів, система допомагає запобігти зіткнення на швидкості до 50км/год, а також зменшує тяжкість удару на швидкості до 80км/год.
Система стеження за станом водія довершує тріо нових прогресивних систем, які встановлюються на Evoque 2016 модельного року. Вона відслідковує керування водія на випадок, якщо є загроза, що водій може заснути за кермом. У таких випадках будуть задіяні попереджувальні звукові та аудіо сигнали.

Evoque: найбільш бажаний розкішний компактний SUV
Оснащення Evoque 2016 модельного року було удосконалено, щоб клієнти отримали вибір із 6 оновлених комплектацій: Pure, SE, SE Plus, HSE, HSE Dynamic та Autobiography, довершених 16 пакетами додаткового оздоблення.
Більше ніж 400 000 автомобілів Evoque було виготовлено починаючи з 2011 року. 2014 рік став найуспішнішим роком Evoque – продано 125 364 автомобілів у світі.
Успіхи у продажах доповнено світовим визнанням у вигляді 165 міжнародних нагород від початку презентації моделі. Успішна модель надійде у продаж у серпні-вересні 2015 року.

Нагадаємо, "Авто-Лайф" є офіційним сервісним центром Land Rover.  Наша адреса: м.Київ, вул. Крайня, 1

Фотогалерея

Понравилась статья?

Читать далее

Контакты для прессы

По всем вопросам связанным с прессой обращайтесь в наш PR-отдел

Козловская Наталья

Начальник PR отдела

+38 (063) 020-13-29
n.kozlovskaya@auto-life.ua

Оформить заявку

Фотофакты

 

Календарь ближайших событий

Полный календарь событий »

Популярные новости

Награждение ФАУ: информация для приглашенных — 3 декабря 2023

Церемония состоится 17 февраля 2013 года в Национальном дворце «Украина» (Киев, ул. Большая Васильковская, 103).

Приглашение на участие в V этапе Кубка Украины по ралли-рейдам "Киммерийский тракт". — 3 декабря 2023

23-25 ноября в АР Крым состоится V этап Кубка Украины по ралли-рейдам "Киммерийский тракт". Приглашаем Вас принять вызов в очередной схватке за звания лучших гонщиков внедорожного спорта.

Видео с трассы. Киммерийский тракт 2012 — 3 декабря 2023

Видео с трассы. Киммерийский тракт 2012.

Архив новостей»