Наверх

Тюнинг:

Автоспорт:

Мы в социальных сетях

Компанія Jaguar Land Rover анонсувала початок дослідницького проекту по виявленню та розповсюдженню інформації про вибоїни на дорозі.

15 июня 2015 Рубрика: Сервис автомобилей

Jaguar Land Rover досліджує таку технологію поєднання із автомобілем, яка дозволить автомобілю визначати місце розташування та серйозність вибоїни, розмір отвору та ділитися даними у реальному часі. Якщо автомобіль отримує інформацію від іншого автомобіля про серйозну вибоїну попереду, водій матиме змогу зменшити швидкість для уникнення небезпечної ситуації – або ж автомобіль може змінити налаштування підвіски для зменшення удару та м’якого проїзду. Це може допомогти зменшити потенційні пробої колеса, пошкодження колісного диску та автомобіля, а також уникнути нещасного випадку на дорозі.

Доктор Майк Белл, Директор розвитку технологій Connected Car, компанії Jaguar Land Rover, говорить: “Наша підвіска MagneRide, яка встановлюється на Range Rover Evoque та Discovery Sport оснащена невеликими сенсорами, які допомагають автомобілю сканувати поверхню дороги під колесами та визначати вибоїни, отвори, зламані люки. Завдяки визначенню рухів автомобіля та змін висоти підвіски, автомобіль може постійно підлаштовувати характеристики підвіски автомобіля забезпечуючи пасажирів комфортною поїздкою під час руху нерівними поверхнями чи пошкодженим дорожнім покриттям. В той час, як така система надає нашим клієнтам комфортну поїздку, ми впевнені, що ми маємо неперевершену можливість перетворити цю інформацію на «велику базу даних» для того, щоб ділитися нею із іншими учасниками дорожнього руху. Це допоможе зміншити мільйонні витрати на ремонт автомобілів, а також зробити роботу дорожніх служб більш ефективною.”

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВИБОЇНИ НА ДОРОЗІ ПІД ЧАС АВТОНОМНОГО КЕРУВАННЯ.

Наступним кроком дослідження стане встановлення нової сенсорної технології для сканування поверхні дороги, включаючи встановлення прогресивної направленої вперед цифрової стерео камери, які будуть випробувані на тестовому Range Rover Evoque.

“На даний момент найбільш точні дані надходять тоді, коли автомобіль проїжджає по вибоїні чи отвору на дорозі”, додає Майк Белл. “Тому ви досліджуємо, як саме вдосконалити вимірювання та точність розміщення вибоїни скануючи дорогу далеко попереду, для визначення автомобілем їх серйозності, перш ніж автомобіль до них наблизиться. В кінцевому рахунку, сканування дороги попереду автомобіля та оцінювання небезпеки є ключовими моментами нашої подорожі до розробки автомобіля із автономним керуванням. У майбутньому ми будемо розробляти системи, які зможуть автоматично управляти автомобілем під час проїзду вибоїн без необхідності змінювати полосу руху та створення потенційної загрози іншим водіям. Якщо вибоїна виявиться дуже небезпечною, системи безпеки знизять швидкість або зупинять автомобіль для зменшення впливу. Це допоможе зробити майбутнє автономне управління автомобілем безпечною реальністю.”

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ВИБОЇНИ ТА ДОРОЖНІ СЛУЖБИ
Команда дослідників Jaguar Land Rover також розпочне роботу із інноваційним партнером Міською Радою Ковентрі для визначення інформації про дороги, яка може бути надана дорожнім службам, а також даних, які стануть корисними для ремонту доріг та пріоритезації ремонту.

Понравилась статья?

Читать далее

Контакты для прессы

По всем вопросам связанным с прессой обращайтесь в наш PR-отдел

Козловская Наталья

Начальник PR отдела

+38 (063) 020-13-29
n.kozlovskaya@auto-life.ua

Оформить заявку

Фотофакты

 

Календарь ближайших событий

Полный календарь событий »

Популярные новости

Награждение ФАУ: информация для приглашенных — 26 мая 2024

Церемония состоится 17 февраля 2013 года в Национальном дворце «Украина» (Киев, ул. Большая Васильковская, 103).

Приглашение на участие в V этапе Кубка Украины по ралли-рейдам "Киммерийский тракт". — 26 мая 2024

23-25 ноября в АР Крым состоится V этап Кубка Украины по ралли-рейдам "Киммерийский тракт". Приглашаем Вас принять вызов в очередной схватке за звания лучших гонщиков внедорожного спорта.

Видео с трассы. Киммерийский тракт 2012 — 26 мая 2024

Видео с трассы. Киммерийский тракт 2012.

Архив новостей»