Наверх

Тюнинг:

Автоспорт:

Мы в социальных сетях

DISCOVERY SPORT отримав 5 зірок безпеки відповідно до рейтингу EURO NCAP

16 декабря 2014 Рубрика: Сервис автомобилей

Land Rover Discovery Sport отримав максимальні п’ять зірок рейтингу безпеки Euro NCAP. Discovery Sport оснащено низкою прогресивних систем безпеки, такими як подушка безпеки для пішоходів, яка вперше представлена у сегменті малих SUV. Дана система лише за 60 мілісекунд розгортає подушку безпеки із верхньої задньої частини капоту у разі виявлення контакту із пішоходом задля зменшення впливу та уникнення нанесення серйозних пошкоджень пішоходу.

Друга система, вперше представлена на автомобілі Land Rover, автономного екстреного гальмування, яка використовує розміщену за дзеркалом заднього виду цифрову стерео-камеру для відстеження об’єктів, що можуть призвести до зіткнення, надає візуальні та аудіо попередження та застосовує гальма, якщо зіткнення уникнути неможливо.

Розміщення пасажирів у всіх варіантах комплектацій, включаючи конфігурацію 5+2, пройшли ретельну перевірку для забезпечення всіх пасажирів, включаючи дітей, найвищим рівнем безпеки. Навіть для третього ряду сидінь паски безпеки передбачені у якості стандартного обладнання для підвищення рівня безпеки.

Мюррей Дітч, Директор проектів Land Rover, говорить: “Команда спеціалістів напрямку безпеки наполегливо працювала, щоб забезпечити небаченим раніше рівнем безпеки у сегменті малих SUV. Ми додали до перевірених на практиці систем безпеки Land Rover декілька прогресивних технологій безпеки, як подушка безпеки для пішохода та інноваційна система автономного екстреного гальмування. Всі наші автомобілі проходять суворі випробування, щоб відповідати внутрішнім стандартам безпеки, які мають більше значення, ніж юридичні та споживчі норми. Позиціонуючи Discovery Sport як сімейний автомобіль, безпека стала для нас при розробці авто ключовою характеристикою. Ми пишаємося, що не довелося шукати компроміси.”

Discovery Sport також оснащено повним набором систем активної та пасивної безпеки: система динамічної стабілізації (DSC), електронна антипробуксовувальна система (ЕТС), система запобігання перекидання (RSC), антиблокувальна система гальмування (ABS), система попередження про автомобілі, що наближаються позаду, фари аварійного гальмування, система попередження про зміну смуги руху та нагадування про фіксування ременів безпеки. За додаткову плату автомобіль може бути оснащено системою моніторингу «сліпих» зон із функцією відстеження автомобілів, що швидко наближаються позаду, обмежувачем швидкості та системою визначення дорожніх знаків.

Новий компактний SUV має жорсткий кузов, виготовлений із високоміцної бористої статі та дах, який витримує в 4,5 рази вищу за автомобіль вагу. Discovery Sport також має комплексний захист пасажирів, до якого входять подушки безпеки для водія та пасажира, подушка безпеки для колін водія, бокові шторки безпеки та подушки безпеки для захисту грудної клітини. Результати випробувань можна переглянути на сайті Euro NCAP  www.euroncap.com

Понравилась статья?

Читать далее

Контакты для прессы

По всем вопросам связанным с прессой обращайтесь в наш PR-отдел

Козловская Наталья

Начальник PR отдела

+38 (063) 020-13-29
n.kozlovskaya@auto-life.ua

Оформить заявку

Фотофакты

 

Календарь ближайших событий

Полный календарь событий »

Популярные новости

Награждение ФАУ: информация для приглашенных — 1 октября 2022

Церемония состоится 17 февраля 2013 года в Национальном дворце «Украина» (Киев, ул. Большая Васильковская, 103).

Приглашение на участие в V этапе Кубка Украины по ралли-рейдам "Киммерийский тракт". — 1 октября 2022

23-25 ноября в АР Крым состоится V этап Кубка Украины по ралли-рейдам "Киммерийский тракт". Приглашаем Вас принять вызов в очередной схватке за звания лучших гонщиков внедорожного спорта.

Видео с трассы. Киммерийский тракт 2012 — 1 октября 2022

Видео с трассы. Киммерийский тракт 2012.

Архив новостей»